Martin Veselka
Martin VeselkaGenesys
Martin Veselka, Genesys’in EMEA bölgesindeki satıştan sorumlu Başkan Yardımcısıdır, ayrıca yeni pazarlara giriş, satış ve iş geliştirmeden sorumludur.
Martin, Genesys’e katılmadan önce Nuance’da CEE / Rusya / CIS Bölge Satış Direktörü olarak Nuance
pazarının varlığını, satışlarını ve kanal geliştirmeyi kurmaktan sorumlu 2 yıldan fazla çalışmıştır.
Genesys ve Nuance’tan önce Martin, Prag’daki Deloitte & Touche’da yönetim danışmanlığı bölümünde çalışmıştır. Çek Cumhurite ve Slovakya’daki büyük işletmelerde bilgi sistemleri strateji geliştirme projelerini destekleyen pozisyonlarda çalışmıştır.
1996 yılında Çek Teknik Üniversitesi’nden Sistem Mühendisliği bölümünden mezun olan Martin, evli ve 2 çocuk babasıdır. Ayrıca modern teknolojileri seven Veselka, boş zamanlarında ailesiyle vakit geçirmekten, golf, kayak ve dalış yapmaktan hoşlanmaktadır.
Daha fazla
Elin Bin Hendi
Elin Bin HendiEmirates Driving Institute
Elin kariyerine 20 yıl önce Norveç’te Telia Norveç (telekom / internet) birçok şirkete hizmet veren üçüncü parti İletişim Merkezi’nde başlamıştır, sonrasında Sense Communication bünyesinde CRM Yöneticisi olarak (telekom / internet) görev almıştır.

Daha sonra kariyerine Dubai’de Standard Chartered Bank firmasında devam eden Elin, önce Kanal Geliştirme Müdürü, sonra Çağrı Merkezi Müdürü ve son olarak da Doğrudan Bankacılık Başkanı olarak farklı görevler almıştır. Orta Doğu’nun en büyük ve en başarılı sürüş enstitüsü olan Emirates Driving Institute (sürücü kursu) bünyesinde son 3 yıldır Çağrı Merkezi Müdürü olarak aktif olarak görev almaktadır. 2018’de PureConnect’i başarıyla hayata geçirmişlerdir.

Cambridge Üniversitesi’nden Uluslararası İşletme Diplomasına sahip olan Elin, evli ve 3 çocuk sahibidir, İletişim Merkezleri en büyük tutkusudur.

Daha fazla
Türker Erkin
Türker ErkinCCR
20 yıldır çağrı merkezi sektöründe farklı firmalarda yönetici pozisyonunda çalışan Türker Erkin aynı zamanda Türkiye’nin ilk Pure Connect (Interactive Intelligence) ve Pure Engage (Genesys) uzmanlarındandır. Yurt içinde ve dışında 100’ün üzerinde
müşteride proje yönetimi ve danışmanlık görevlerinde bulunmuştur. Birçok banka ve telekom firmasının çağrı merkezi ilk kurulum ve danışmanlık süreçlerinde yer almıştır.
2013 yılından bu yana CCR’da CEO olarak görev yapan Erkin, yeni ürün ve pazar geliştirme konusunda deneyim sahibidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Daha fazla
Michael Engels
Michael EngelsMedela
Ayli Begüm Sayınta
Ayli Begüm SayıntaAkbank
Ayli Sayınta, iş hayatına Akbank Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak adım attı. 2003 yılında Operasyon Merkezi’nde çalışmaya başlayan Ayli Sayınta merkezin kuruluş çalışmalarında önemli bir takım üyesiydi. Operasyon biriminde bütçe ve işlem hacmi
raporlama ve koordinasyonu gibi farklı konularda sorumluluklar aldı. “Yeni Nesil Akbank” adlı kapsamlı transformasyon programında rol aldı. 4.500 kişilik şube çalışanlarından oluşan operasyon kadrosunun koçluğunu yaptı. Gişeden satış sürecinin sistematik bir yaklaşımla ele alınmasına öncülük etti ve 5 yıl boyunca gişe satışlarının yönetimini üstlendi. Mevcut sorumluluklarına ek olarak Malta Şubesi’nin operasyonları, swift sisteminin işletimi, kurumsal ticari kredilerin tebliğ kontrolleri ve resmi kurum yazışmaları gibi farklı sorumluluklar aldı. 2 yıl boyunca Akbank Akademi Müdürü olarak Akbank Akademi’nin eğitim ve gelişim uygulamalarını çalışanı odağa alan yeni nesil bir yaklaşımla yönetti.
2019 yılında Müşteri İletişim Merkezi ve Uzaktan Müşteri Yönetimi Bölüm Başkanı olan Ayli Sayınta, multidisipliner bakış açısını yılda 90 milyona yaklaşan müşteri temasının gerçekleştiği, bankanın önemli kanallarından biri olan Müşteri İletişim Merkezi ve 100 bini aşkın müşterimize uzaktan hizmet veren uzaktan müşteri yönetimi birimimize yansıtmaya devam ediyor.
1999 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’den, 2007 yılında Sabancı Üniversitesi Executive MBA Programı’ndan mezun olan Ayli Sayınta, Sabancı Üniversitesi Executive MBA Programı’nın Danışma Kurulu üyesidir.
Daha fazla
Berktan Bestel
Berktan BestelGenesys
Boğaziçi Üniversitesinde Elektronik Mühendisliği ve MBA eğitimini tamamlayan Berktan, 1998 yılında NCR’da Türkiye’nin ilk Genesys uzmanlarından biri olarak çalışmaya başladı. Yurt içinde ve dışında bir çok büyük projede çeşitli rollerde çalıştıktan sonra, Genesys Türkiye
ofisinin kurucu kadrosunda yer aldı. Şu anda Genesys Doğu Avrupa bölge ekibinde Kıdemli Çözüm Danışmanı olarak bulut, yapay zeka ve ticari çözümlere odaklanmaktadır.
Daha fazla
Mehmet Auf
Mehmet AufKeynote Speaker
Mehmet Auf, Türkiye’de kurumların ihtiyaçlarına özel eğitim filmleri yapımında öncü olmuş, bugüne kadar 200’ün üzerinde kurum için eğitim, gelişim ve kurumsal değerler filmleri hazırlamıştır.
Gelişimin son olmadığına samimiyetle inanan Auf, halen
Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Doktora öğrencisidir.
Mehmet Auf’un, 2018 yılında yayınlanan ‘Aç Kapa Düzelir’, 2016’da yayınlanan ‘Kişisel Bağımsızlık Bildirgesi’ , 2015’de ‘İknanın İncelikleri’, 2014’te ‘Hayatımız Senaryo’ ve 2002’de Murat Toktamışoğlu ile yazdığı ‘Kötü Yöneticinin El Kitabı’ adlı kitapları bulunmaktadır.
Daha fazla