7. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi

Ajandamız çok yakında açıklanacaktır

İstatistikler

%97

İş arkadaşına tavsiye etti

%98

Katılımcılar memnun oldu

%99

Zirveyi mükemmel buldu

2019 Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi’nden Kareler

0
Katılımcı
0
Konuşmacı
0
Organizasyon

#TeknolojiZirvesi

Her yıl büyük bir heyecanla beklenen Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi bu yıl da 7. kez sektör liderlerini bir araya getirdi!

Sektör içi iletişimi güçlendirmek ve çağrı merkezi endüstrisinin gelişim sürecinde güç oluşturmak amacıyla alanında profesyonel konuşmacı ve katılımcıları bir araya getirmektedir. Sektörel büyümeye katkı sağlamak için düzenlenen Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi; finans, telekomünikasyon, enerji, dış kaynak, kamu gibi birçok sektörde öncü firmanın katılımı ile her geçen yıl daha da büyümektedir.

Yurt içi ve yurt dışı konuşmacıların yer aldığı zirvede katılımcılar, geleceğin çağrı merkezi teknolojileri hakkında birbirinden değerli sunumları izleme fırsatı yakalamaktadırlar. Ayrıca simultane çeviri hizmeti sayesinde konuları kolayca takip ederken, sponsor firmaların standlarında yenilikleri inceleme fırsatı bulabilmektedirler.

Dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmelerin ele alındığı zirvede, üst düzey yöneticiler çağrı merkezi sektörünün geleceği hakkında fikir alışverişi yaparak, yenilikleri inceleme ve yatırım stratejilerini değerlendirme fırsatı bulup, etkileşimlerini artırmaktadırlar.

Chart by Visualizer
Chart by Visualizer

2019 Sponsorlar

2019 Konuşmacılar

2019 Program

Video Galeri

Zirve Alanı

7. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi

7. ÇAĞRI MERKEZİ TEKNOLOJİ ZİRVESİ

Sosyal medyadan takip edin